День здоров’я

 

Спортивні змагання присвячені Дню здоров’я відбулися 22 вересня 2017 року на спортивному майданчику залізничного ліцею. У змаганнях брали участь учні ліцею. Змагання проводилися у чотири тури.

Перший тур складався із шести видів змагань:

1-й тур:

  • Представлення команди (назва, девіз);
  • Влучний стрілець (3 учасника); городки:

5-ь кидків залікових, відстань – 5 м.

  • Метання гирі 16 кг, хлопці (3 учасника);
  • Стрибки у довжину з місця (3 учасника);
  • Стрибки через скакалку (2 учасника); 1-на спроба залікова.
  • Підтягування на перекладині (2 учасника); 1-н підхід.
  • Кульова стрільба (2 учасника).

 

                   2-й тур:

Перетягування канату (5 учасників);

1-й етап: хлопці;

2-й етап: дівчата.

 

                    3-й тур:

Естафета (5 учасників);

1-й етап: гр.№ 517а, 117, 517б,817.

2-й етап: гр.№ 116, 816, 516а, 516б.

3-й етап: гр.№ 515, 514, 4017, 815.

4-й етап: гр.№ 415, 416, 417, 4017.

 

                   4-й тур:

Виявлення переможців.

  • По підсумкам дисциплін 1-го туру змагань виявляються переможці в особистій першості (за результатами кожного учасника) та команди (групи) переможці (за сумою результатів учнів групи);
  • По підсумкам дисциплін 2-го та 3-го турів виявляються команди (групи) переможці.

Нагородження.

Команди (групи) – переможці та переможці в особистій першості нагороджуються грамотами відповідних ступенів.

 

 

Результати змагань:

  1. Городки (Л)

дівчата                                                           хлопці

І – 4017 гр.                                      І –517 б гр.

ІІ –416 гр, 415, 417.                        ІІ –516 а гр.

ІІІ -817 гр.

  1. Метання гирі (груповий)

І – 514 гр.

ІІ – 116 гр.

ІІІ – 815, 516 а гр.

 

 

  1. Стрибки через скакалку (Л)

дівчата                                                           хлопці

І –Щербак Карина 416 гр.                          І –Пруднік Ілля 516а гр.

ІІ –Горщарук Катерина 415 гр.                      Щербак Іван 517а гр.

ІІІ –Віткова Катерина 4017 гр.                  ІІ – Хмара Денис 516а гр.

ІІІ –Мацан Олександр 815 гр.

 

  1. Підтягування на перекладині (Л)

 

.                 І – Гайдук Дмитро 514 гр.

ІІ –Мішин Іван 515 гр.

ІІІ –Шидей Андрій 516б гр.

Кучеренко Дмитро 517б гр.

  1. Кульова стрільба (К)

І – 4017 гр.           Хлопці: І – 517а гр.

ІІ – 415 гр.                          ІІ – 515 гр.

ІІІ – 416 гр.                         ІІІ – 516б, 816 гр.

 

  1. Стрибки у довжину з місця (К)

дівчата                                                           хлопці

І – 415 гр.                                                       І – 515гр.

ІІ – 416 гр.                                                       ІІ – 517б гр.

ІІІ – 417 гр.                                                     ІІІ – 514, 815 гр.

 

 

Перетягування канату (К)

дівчата                                                           хлопці

І – 415 гр.                                                       І – 815гр.

ІІ – 416 гр.                                                      ІІ – 514 гр.

ІІІ – 417 гр.                                                     ІІІ – 817 гр.

 

Естафета (К)

дівчата                                                           хлопці

І – 415 гр.                                                       І – 515гр./517б/816 гр.

ІІ – 416 гр                                                      ІІ – 514 гр./514/517а/116 гр.

ІІІ – 417 гр.                                                    ІІІ – 815 гр./117/516 б гр.

 

Підсумковий результат по групам:

Серед дівчат:  І – 415гр,   ІІ – 416гр,   ІІІ – 401гр,  IV – 417гр.

Серед хлопців:  І – 514гр,  ІІ – 517б,   ІІІ – 515гр,   IV – 5116а гр.