«Життя людини – найвища цінність»

Працювати  провідником пасажирського вагону – велика відповідальність, адже саме провіднику під час поїздки пасажири довіряють своє життя. Для того, щоб нести таку відповідальність за інших людей, необхідно вміти дбайливо ставитися до свого власного життя і здоров’я.

1 грудня в групі №4017, учні якої навчаються за спеціальністю «Провідник  пасажирського вагона», пройшов виховний захід на тему: «Життя людини – найвища цінність». Майстер в/н Явленська В.С. почала свій діалог з основних Законів України, які захищають права людини, це – Конституція України та Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.

Учням було запропоновано переглянути навчальні відеофільми про те, як поводити себе у натовпі, під час теракту на вулицях, в приміщенні чи в транспорті.  Дуже повчальним був відеоролик про те, як утриматися від спокуси спробувати наркотик.

Учні підготували найяскравіші заповіти матері Терези про Життя. Кожен висловив свою думку про те, які для нього найважливіші  життєві цінності.

Підводячи підсумок, підлітки склали єдине правило, яке допоможе кожній людині  зберегти життя: здоровий спосіб життя, боротьба зі шкідливими звичками, фізичні вправи, загартування, боротьба з травматизмом, збереження навколишнього середовища.