Шевченківські дні в ліцеї

Шевченко живий у наших серцях!

Щороку, на початку березня, в Україні проводяться заходи, які традиційно називають Шевченківським тижнем. У ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» теж не відступили від цієї традиції.
Розпочався тиждень урочистою лінійкою, з нагоди вшанування 204 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, в актовій залі була представлена виставка стіннівок та творів поета. 6-7 березня були проведені інформаційні хвилинки про митця, а учні групи 815 написали невеличку статтю «Вічне слово Шевченка». 12 березня учні 417 групи написали переказ «Ранній автопортрет Шевченка».
Завершився Шевченківський тиждень літературним брейн-рингом, який був проведений викладачами української мови та літератури Лигарковою О.М. і Колодкою О.О. Цей захід у цікавій та пізнавальній формі допоміг поглибити знання ліцеїстів про життя і творчість Т. Шевченка. У змаганні взяли участь команди з груп 417 та 517-Б. Доки команди готували свої відповіді, глядачі теж не залишилися осторонь і брали активну участь у вікторині по творчості Кобзаря, щоб принести додатковий бал своїм товаришам. Учні швидко знаходили відповіді на запитання та швидко виконували поставлені перед ними завдання, прагнучи тим самим здобути перемогу.
Першокурсники показали добрі знання життя та творчості
Т. Шевченка, тому за рішенням журі, перемогли обидві команди.
Учасників літературного брейн-рингу нагородили почесними грамотами.
Таким чином, можна з упевненістю стверджувати, що Шевченко живий у наших серцях.

Лигаркова О.М., викладач української мови
та літератури ДНЗ «ЗПЛЗТ»