ВЧИМОСЯ ВЧИТИ

17 квітня пройшов майстер-клас з використання  електронної програми  Plickers на уроці. Ця програма дозволяє викладачу урізноманітнити зворотній зв’язок з учнями, замінити стандартну перевірку знань учнів на  більш цікаву форму та допоможе заощадити час.

Провели майстер-клас викладачі ліцею Мороз Анатолій Васильович і Трипак Андрій Васильович. Викладачі та майстри в/н після перегляду презентації з використання  Plickers мали змогу перевірити роботу програми на собі. Їм було запропоновано невеличкий тест, на питання якого всі відповідали за допомогою QR-кодів.

Дану програму уже використовують у своїй роботі методист ліцею Єрмоленко Н.В. та молоді викладачі: Мороз А.В., Трипак А.В., Боєва А.Л. На думку учнів, такий спосіб оцінювання цікавий, динамічний і, що головне, прозорий. Учасники тестування за програмою Plickers мають можливість швидко отримати результат і побачити, на які питання відповідь була неправильною. Викладачі мають змогу побачити, яке питання для учнів було складним, щоб зосередити увагу учнів на проблемних питаннях.

Сподіваємося, що програма Plickers  стане надійним помічником для викладачів та майстрів в/н.